Contact

CLUB CLASSIQUE is een club van gereputeerde jonge musici voor de programmering, professionals voor de productie, ervaren vrijgestelden in het bestuur, enthousiaste vrijwilligers in de uitvoering en sponsorende experts voor advies en begeleiding.

Contact opnemen met CLUB CLASSIQUE:

POSTADRES
Keizersgracht 68
1015 CS AMSTERDAM

EMAIL-ADRES
info@clubclassique.nl


DAGELIJKSE LEIDING

_J6A3060-Edit-2

 

Leonard Besseling
Artistiek leider / programmering, cellist
Tel.: +31 (0) 11443535
Email: leonard@clubclassique.nl

 

_J6A3042-Edit-2

 

Myrthe Helder
Artistiek leider / programmering, violiste
Tel: +31 (0) 614680566
Email: myrthe@clubclassique.nl

 

_J6A3037-Edit-2

 

Dionne Pierik
Zakelijk leider / productie en organisatie
Tel: +31 (0) 620330246
Email: dionne@clubclassique.nl

 


BESTUUR

_J6A3013-Edit-2

 

Wim Koning
Voorzitter
Tel.: +31 (0)651542589
Email: wim@clubclassique.nl

 

_J6A2993-Edit-2

 

Volkert van der Willigen
Secretaris
Tel.: +31 (0) 642629376
Email: volkert@clubclassique.nl

 

_J6A3031-Edit-2

 

Dick van Dijk
Penningmeester
Tel.: +31 (0)651855397
Email: dick@clubclassique.nl

 

_J6A3024-Edit-2

 

Paul Graave
Algemeen bestuurslid
Tel.: +31 (0)654653812
Email: paul@clubclassique.nl

 


WIJN BESTELLEN?
wijn@clubclassique.nl
(Zie ook onder de SubClubKnob)


BANKREKENINGNUMMER:
NL67 SNSB 0898 7169 50

KAMER VAN KOOPHANDEL:
56231156


ANBI
CLUB CLASSIQUE is door de belasting erkend als Algemeen Nut Beogende Instelling. Daardoor is uw donatie aftrekbaar van de IB (particulieren) en de VB (bedrijven) volgens de geldende regels voor Culturele ANBI’s.